• Showroom: Závadská ulica 16/A, Bratislava - Rača
  • info@kuchyneodcvirika.sk

+421 918 373 024

O nás

Už počas strednej školy som brigádoval a naberal prvé skúsenosti u nás vo firme. Po vysokej škole som sa vyučil v odbore, čím som k svojim praktickým skúsenostiam pridal aj teoretické. Prešiel som si všetkými možnými prácami, od tých pomocných stolárskych, cez objednávanie materiálu, rozvoz tovaru, komunikáciu s klientmi až po montáž. Postupne som sa dostal aj k tvorbe grafických návrhov interiérov. Spoznal som výrobu nábytku do najmenšieho detailu. Otec mi zveril dôveru a po 10 rokoch fungovania, ma poveril riadením firmy.

Signature

Ing. Róbert Čvirik,

Majiteľ

Awesome Image

Kto sme?

Sme rodinná firma. Prekvapujúce? Väčšina firiem vo svete je v rodinných rukách. Rozhodovanie je intuitívne, riadenie sa dedí z generácie na generáciu. Nie je možné dať výpoveď. Podobne je to aj u nás.

Už 18 rokov sa ako rodinná firma zaoberáme navrhovaním a výrobou interiérového nábytku. V našich výrobných priestoroch vyrábame kuchynské linky na mieru, vstavané skrine a šatníky na mieru, obývací a spálňový nábytok. Poskytujeme kompletný servis, ktorý zahŕňa

• Zameranie a poradenstvo
• Vypracovanie 3D návrhu
• Presnú výrobou s dôrazom na každý detail
• Dovoz a montáž

Navštívte nás v našom kuchynskom štúdiu v Bratislave a radi Vám poradíme.

Awesome Image

O čo sa snažíme?

Neustále sa snažíme získať nové materiály od najrozličnejších výrobcov a tak ponúknuť svojim zákazníkom niečo viac ako ponúka konkurencia. Neuskutočniteľné návrhy nás neodradia, naopak sú pre nás výzvou.

Navštívte naše kuchynské a interiérové štúdio v Bratislave a splňte si predstavy o Vašom vysnívanom nábytku.

Naši dizajnéri Vám radi pomôžu a poradia pri všetkých otázkach týkajúcich sa celého procesu navrhovania a celkového riešenia či už kuchynských liniek, vstavaných skríň alebo ostatného nábytku na mieru.

Novinky